המשרד שלך .

משרד מהודר, חדר ישיבות איטלקי, שטחי עבודה משותפים ומחיצות זכוכית מרשימות.
אז מה באמת יהפוך את המשרד שלכם לאיטלקי? חברה אחת טוענת לכתר – לה מרקנטי ישראל היא נציגה בלעדית בישראל של חברת לה מרקנטי איטליה המייבאת מותגי ריהוט איטלקיים לארץ.

כמה פעמים טיילתם בח"ול וחשבתם לעצמכם "הלוואי והיה כזה ריהוט בארץ"? במידה ואתם בעלים של משרד, חשוב שתדעו שבארץ קיימות מספר חנויות שמייבאות פריטים מח"ול במיוחד עבוד המשרד. שולחן וועידות יוקרתי מעוצב או שולחן מנהלים מהשורה הראשונה ואפילו משרדים ביתיים מהודרים.

למשרד היוקרתי: חדר ישיבות מעוצב בניחוח איטלקי.
שיק אירופאי אמרנו? שולחן ישיבות מהודר תמיד יעשה את העבודה בחברות שצריכות לסגור עסקאות. כיוון שהשולחן מהווה את מרכז החדר, חשוב להציב שולחן עם נוכחות מבלי להתפשר על נוחות.

2

למשרד המעז: שולחן צבעוני בהשראת גוגל
לעתים קו העיצוב אליו אנו שואפים הוא שובב מעט מהרגיל ולא סטנדרטי, במיוחד עבור משרדים מסוג זה נמצאים שולחנות מעניינים בצבעים עזים.

 למשרד המודרני: שולחן לא סטנדרטי
עיצוב ואלגנטיות הם הסממנים של פרויקט שעומד להביא לחדשנות. השימוש בחומרים מיוחדים ולא סטנדרטיים מרתק ומאפשר שילוב של המוצר בחלל הבית, המשרד, בחנויות או בגלריות אשר הפכו תחומים אפשריים לשימוש בקו הנקי של מודל זה. 3

שולחן מנהלים יוקרתי: ישדרג כל חדר עבודה
הדבר הטוב ביותר שלקחנו מאולם התצוגה של החברה הוא שמשרד ביתי יכול להיות לא פחות יפה ממשרד יוקרתי, עם הריהוט הנכון הכל אפשרי, נשאר רק לבחור את קו העיצוב וקדימה לעבודה.

לא צריך להתפשר: שולחנות משותפים יכולים להיות מעוצבים גם הם
שולחנות עבודה משותפים הם חלק בלתי נפרד מכל משרד עם עובדים רבים, לעתים עולה הצורך לשבת בחלל משותף בכדי ליצור עבודת צוות ראויה. למרות שהחלל הוא משותף, אין זה אומר שצריך להתפשר על העיצוב והנוחות של השולחנות, הכיסאות והפרטים הקטנים. צבעים עזים כדוגמת השולחנות המשותפים הללו יכולים לעזור בפיתוח היצירתיות.

למשרד ביתי וחמים: עיצוב נקי וביתי לצד יוקרתיות אין סופית
כיום, משרדים רבים מוקמים בחדר בבית, משרד המקבל לקוחות באופן קבוע או חדר עבודה יכולים להיות מעוצבים ומרשימים באותה מידה, בדיוק כמו משרד בבניין משרדים. עיצוב ביתי וחמים ישמור על האותנטיות וישלב בתוכו משרד ראוי לעבודה ולפגישות. ולהפיך, משרד בעיצוב ביתי ומזמין הממוקם בתוך בניין משרדים יספק תחושה נעימה.

6

אולם התצוגה ממוקם בנטעים, ניתן ליצור קשר לתיאום פגישה בטל: 03-9674121 או בעמוד הפייסבוק של החברה.