כללים לבחירת שולחן ישיבות מוצלח

שולחן ישיבות הוא רהיט חיוני לסביבת העבודה שלכם, כדאי להתאים אותו לכל צורך: לפגישות עם לקוחות או עם אנשי הצוות בכל ימות השבוע, לישיבות הנהלה, להרמת כוסית וכד'..

בבחירת שולחן לחדר ישיבות חשוב לעקוב אחר שלושה כללים חשובים שיאפשרו לחדר הישיבות להפוך למקום נוח ומזמין ובמקביל יצרו אווירת עבודה מתאימה.

גודל חדר הישיבות – חשוב לזכור להשאיר רווח של כ-42 סנטימטרים בין הקצה של שולחן הישיבות לבין הקיר. רווח זה יאפשר מספיק מקום עבור אנשים להתרחק מהשולחן בנוחות ויצור גמישות ואפשרות להסתובב ולפנות אל משתתפים אחרים.

רווח בין כיסא לכיסא – בעת בחירת שולחן לחדר ישיבות יש להתחשב במספר האנשים שצפוי לשבת ליד השולחן. קחו בחשבון את כמות האנשים וזכרו להשאיר רווח מספיק בין כיסא לכיסא. כמו כן, חשוב לזכור את גובה הכיסא ביחס לגובה השולחן.

מקור חשמל בקרבת מקום – וודא כי קיים מקור חשמל בקרבת שולחן הישיבות, שכן, לרוב יש צורך במספר מקורות חשמל עבור מטענים למחשבים ניידים, מקרנים וכד'..

שולחנות לחדרי ישיבה – סוגים שונים

שולחן ישיבות קלאסי – שולחן מלבני הוא שולחן ישיבות קלאסי המכיל בד"כ בין 8-12 אנשים סביבו. צורת השולחן משרה היררכיה ברורה והוא בנוי בצורה בה ניתן לשלב ישיבה מסביב לשולחן או מצידו ה-1 בזמן שצופים במצגת.
שולחנות קלאסים לחדרי ישיבות

שולחן ישיבות עגול – שולחן עגול יוצר אווירה של שיתוף פעולה. שולחן ישיבות עגול מתאים במיוחד עבור מספר אנשים קטן, אם כי, ניתן להתאימו גם למספר רב של אנשים. חשוב לזכור – אווירת שיתוף הפעולה הנוצרת סביב שולחן ישיבות עגול יכולה לעתים לעקב קבלת החלטה.שולחן ישיבות עגול

שלחן ישיבות בצורת סירה – שולחן בצורת סירה הוא שולחן שהופך פופולארי יותר ויותר בשנים האחרונות, הייחודיות של שולחן מסוג זה היא שבצורתו מאפשר השולחן לבנות היררכיה ברורה במקביל לאווירת שיתוף פעולה.שולחן ישיבות בצורת סירה

חברת לה מרקנטי ישראל מציעה מגוון רחב של שולחנות ישיבה בעיצובים שונים, אצלנו תוכלו למצוא שולחן ישיבות מתאים בדיוק לצרכים שלכם מבלי להתפשר על עיצוב איכותי.