מבחר שולחנות עבודה מבית לה מרקנטי

שולחן העבודה שלך הוא הרהיט המשמעותי ביותר במשרד. הוא משפיע על האווירה הכללית בחדר ולעתים רבות אף משפיע על יכולת הריכוז והעבודה השוטפת. לכן, לפני שרוכשים שולחן, חשוב להבין איזה סגנון הוא המתאים ביותר לסוג העבודה ולקחת בחשבון חומרים, גודל שולחן, אחסון ועיצוב.

חברה לה מרקנטי מציעה מגוון רחב של שולחנות עבודה לכל מטרה. בחנות האינטרנטית ובאולם התצוגה תוכלו למצוא שולחנות עבודה למשרד ממגוון חומרים, גדלים ועיצובים ולבחור שולחן המתאים לכם.

שולחן עבודה למשרד – בחר את השולחן המתאים לך

כיוון ששולחן העבודה הוא הרהיט החשוב והמרכזי בכל חדרי המשרד, חשוב לבחור אותו בתבונה ולשאול את השאלה החשובה מכל: למה משתמש שולחן העבודה? האם השולחן משמש לעבודה משרדית הכוללת ניירת? האם הוא משמש יותר לפגישות? או אולי בעצם הוא משמש לעבודה מול מחשב? לכל שימוש שולחן המתאים במיוחד לו.

לעבודה משרדית : שולחן גדול ומסודר

שולחן זכוכית מעוצב Ola מאת Martex

שולחן זכוכית מעוצב Ola מאת Martex

שולחן המשמש לעבודה משרדית צריך להיות גדול ולאפשר לאדם העובד עליו את המרחב הרצוי לצורך תיוק מסמכים, סידור וארגון תיקים וכד'.. שולחן גדול ורחב יאפשר עבודה שוטפת וישמור על סדר וארגון. יש לשים לב לשטחי אחסון בין אם הם מובנים בשולחן ובין אם הם מוצבים כיחידה נפרדת בחדר העבודה.

שולחן עבודה לקיום פגישות : צורה מיוחדת ונוחה

שולחנות עבודה לפגישות Genesis מאת Codutti

שולחנות עבודה לפגישות Genesis מאת Codutti

שולחן המשמש בעיקר לקיום פגישות יהיה בעל צורה מיוחדת שתאפשר לכל היושבים סביב השולחן להתדיין בנוחות. כיום קיימות צורות שונות המתאימות בדיוק לצורך זה, החל מצורת ה-L ועד לצורות חדשות יותר.

עבודה מול מחשב : מותאם אישית לאדם העובד

שולחן עבודה מותאם לצרכים האישיים: 70's מאת Las Mobili

שולחן עבודה מותאם לצרכים האישיים: 70's מאת Las Mobili

 שולחן עבודה לאדם המבלה את רוב זמנו מול מחשב צריך להיות נוח במיוחד. במקרה כזה יש לשים דגש על בחירת שולחן המתאים ספציפית לאדם, למקצועו, למימדי גופו ואפילו למחשב עליו הוא עובד. אדם העובד בכתיבה למשל יעדיף, לעתים, שולחן עבודה מעוצב או מעוגל שמפתח את המחשבה והיצירתיות בזמן שאדם העובד בעבודה פקידותית מול מחשב יעדיף שולחן סטנדרטי ונוח.

משרד ביתי : משלב בין ריהוט ביתי לריהוט משרדי

שילוב של ריהוט ביתי ומשרדי Loop מאת Estel

שילוב של ריהוט ביתי ומשרדי Loop מאת Estel

במקרה של משרד ביתי על שולחן העבודה לרוב להתכתב עם רהיטים נוספים. כיוון שלא בכל בית ישנו חדר עבודה מסודר, אנו נאלצים לעתים לשלב בין הריהוט הביתי למשרד. במקרה כזה, שולחן בצורת L או שולחנות בסגנון חמים וביתי המאפשרים עבודה שוטפת ובו בזמן מציעים חלל פתוח המתכתב עם רהיטי הדירה הם הבחירה הנכונה.

 לחברת לה מרקנטי מגוון שולחנות עבודה למשרד העשויים מחומרים באיכות גבוהה ועיצוב מתקדם. המגוון הרחב שלנו יקל עליכם בהתאמת שולחן עבודה למשרד שלכם.

לייעוץ, תיאום אולם תצוגה ודוגמאות לשולחנות מחשב של לה מרקנטי צרו קשר:
03-967-4121 | 052-585-7751 | 052-832-1552